Tüm Sektörde Dijital İtibar ve Kurumsal Markalaşma Seminerleri

SEDA YEKELER

"Yek Method" 15 yıllık, 76.000 saatlik kurumsal ve bireysel yabacı dil eğitmenliği tecrübesinin iş dünyasının halen ciddi düzeyde yaşadığı "anlıyorum ama konuşamıyorum" sorununa çözümler getirdiği, ingilizceyi bir ders olarak görmekten ziyade, kişisel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda "edindiren" bir ingilizce konuşma metodudur. Bu sertifika programının "Language Coaching" oturumu binlerce işi insanına ingilizce konuşturmuş olan Dil Bilimci ve Reformist Eğitimci Seda Yekeler tarafından verilmektedir.

BÜLENT ERGAN

"Kişisel Markalaşma" 25 yıllık satış,pazarlama,eğtim ve koçluk tecrübesinin dijital dünyaya yansıması ile ortaya çıkan ve bu sayede dijital dünyadaki kariyer planlamanıza katkı sağlayacak bir programdır. Bu sertifika programının "Kişisel Markalaşma" oturumu halen iş dünyasında çalışmalarını sürdüren üst düzey iş insanlarının kariyer planlamalarına destek olan Dijital itibar ve markalaşma uzmanı Bülent Ergan tarafından verilmektedir.

Siz farkında olsanızda olmasanız da markalaşma süreciniz doğumunuz ile başlar. Doğduğunuz andan itibaren ilk temasımızı gerçekleştirdiğimiz ailemiz vasıtasıyla elde ettiğimiz kazanımların bile "Kişisel Markalaşma" sürecinin temellerini oluşturduğunu bilmeliyiz.

"Kişisel Markalaşma" kişinin sahip olduğu bilgi, deneyim ve yetenek gibi öne çıkan özelliklerini kullanarak aktardığı mesajların diğer insanlar üzerinde yarattığı olumlu yada olumsuz etkidir.

Dijital ortamda kişisel markalaşmanın kişiye maddi ve manevi olmak üzere birçok katkısı bulunmaktadır. "Kişisel Markalaşma" sonucunda tanınıp fenomen olabilir, takdir edilen bir rol modele dönüşebilir yada şimdikinden çok daha iyi gelir elde edebilen tam bir profesyonel olabilirsiniz. Bunu yanında alacağınız manevi haz ve tatmin oldukça mutlu olabileceğiniz bir hayat sürmenize neden olabilir.